تبلیغات
:: WwW.Esteghlalnews.Ir سایت خبری و هواداران استقلال تهران :: - گرما، غبار و آرزوى رسیدن به فینال

 

 

 
 خبر های داغ و خواندنی استقلال تهران
» آخرین اخبار نقل و انتقالات استقلال / معرفی بازیکنان مد نظر قلعه نویی (-)
» اخبار کوتاه استقلالی : اشتیانی در راه استقلال | بازگشت جباری برای فینال (-)
» مصاحبه با نوازی | | | نوازی :‌ بزرگی خودمان را به پگاه ثابت می کنیم (-)
» بلیت بازی استقلال - پگاه در 6 ورزشگاه پیش فروش می شود (-)
» اخبار کوتاه استقلالی :‌ برخورد شدید قلعه نوعی با بازیکنان استقلال | بازگشت استقلال به کردان . .. . . . . (-)
» جبارى: به اندازه ۵ بازیكن «درجه یك» استقلال مى ارزم (-)
» داور استقلال را شکست داد | در آزادی جشن قهرمانی می گیریم (-)
» قلعه نوعی : شک نکنید در آزادی جشن قهرمانی می گیریم (-)
» حواشی بازی پگاه - استقلال | حسین بیادی در اردو استقلال | شعار استقلالی ها علیه سرمربی تیم ملی (-)
» اخبار کوتاه از استقلال | منصوریان کمک مربی استقلال |جشن قهرمانی استقلال در آزادی | (-)
» مصاحبه با طالب لو ||| طالب لو : منتظر پگاه بودیم تا انتقام بگیریم ||| (-)
» علیزاده : از پگاه انتقام میگیریم (-)
آرشیو لینکدونی

(لطفا برای یاری ما در ارائه بهتر اخبار و مطالب نظرات خود  را در قسمت نظرات درج کنید . با تشکر مدریت سایت

ایــن مایه ســـــرور و خــوش اقبـالیـــست

      که آسمان هم از تب و تاب قرمز خالیست

              تلالـــــو آســـــمان را می بیـــــــــنی؟؟؟؟

                   به خداوندقسم که خدا هم استقلالیست!!!!

 

 گرما، غبار و آرزوى رسیدن به فینال

استقلال نیوز :

پنج شنبه ۹/۳/،۸۷ مرحله نیمه نهایى جام حذفى، ورزشگاه تختى اهواز، ساعت ،۱۸ داور: مسعود مرادى، كمك ها: اسماعیل صفیرى و حسن كامرانى فر
179070.jpg
نگاه
 سرانجام لحظه اى كه هواداران استقلال منتظرش بودند فرا رسید. استقلال عصر فردا در شرایطى كه گرماى طاقت فرسایى در اهواز حاكم است در ورزشگاه تختى اهواز مقابل فولاد قرار خواهد گرفت. امروز كسى به این فكر نمى كند كه فولاد در چه جایگاهى قرار دارد. فولاد همان فولاد است همان بازیكنان و همان مدیریت كه به واسطه همین قوام در آستانه بازگشت دوباره به لیگ برتر قرار دارد. فولادى ها معتقدند كه اگر این بازى پس از پلى اف انجام مى شد مى توانستند با آرامش ذهنى بیشترى مقابل استقلال قرار بگیرند، اما فولاد را حتى در این شرایط كه به قول مسعود رضاییان دچار دوگانگى توجه شده است را تیمى مى دانیم پرانگیزه و توانا كه قصد دارد طعم تلخ سقوطش به لیگ یك را با قهرمانى در جام حذفى از ذهن هوادارانش بیرون كند و همین تفكر نهان استقلال را دچار اضطرابى پردردسر خواهد كرد. استقلال عصر فردا پس از یك فصل ناكامى به دنبال روزنه هایى مى گردد كه از طریق جام حذفى خاطره تلخ سیزدهمى در لیگ را از ذهن هواداران میلیونى اش دور كند و شاید به واسطه این ذهنیت بتوان گفت كه دو تیم دچار هدف هاى مشتركى هستند. اولین محك امیر قلعه نویى پس از ۲ سال دورى از استقلال بى شك سخت ترین روز او خواهد بود. مسؤولیت بسیار سنگینى روى دوش قلعه نویى نهاده شده است. شكست استقلال تحت هیچ شرایطى از سوى هواداران پذیرفتنى نیست و مى طلبد كه به واسطه این توقع امیرقلعه نویى با حواس جمع ترى مقابل فولاد قرار بگیرد. داشته هاى استقلال همان است كه پیش از این مى دیدیم و تنها تفاوتى كه احتمالا در بازى امروز در استقلال ایجاد خواهد شد از جنبه هاى روانى و میل به خواستن و قهرمانى است كه ممكن است نوع بازى آنها را دگرگون كند.

چهره هاى ویژه
مجتبى جبارى (استقلال):
نمایش عالى اش مقابل راه آهن در جام حذفى استقلال را امیدوار مى كند تا در میانه میدان در حالى كه ممكن است هواى اهواز تاب مقاومت را از هر بازیكنى بگیرد مرد همه كاره تیمش باشد. پاس هاى طلایى مجتبى جبارى اگر درست به هدف بنشیند استقلال از بابت پیروزى در ورزشگاه تختى اهواز غمى نخواهد داشت. مجتبى جبارى اولین بازیكنى است كه در صف هجوم آورندگان استقلال به سوى دروازه فولاد از سوى میزبان شناسایى خواهد شد.
178920.jpg
فرهاد مجیدى (استقلال):
درخشش فرهاد مجیدى مقابل راه آهن بار دیگر كلاس بازى مهاجم ریزنقش استقلال را به نمایش گذاشت. فرهاد مجیدى اگر روى فرم باشد و شرایط بازى در گرماى شدید اهواز را داشته باشد مى تواند همچون بازى با راه آهن گلزن تیمش لقب بگیرد. فرهاد مجیدى از دسته مهاجمانى است كه اگر مورد توجه هافبك ها قرار بگیرد و پاس هاى خوبى به او داده شود مى تواند قفل دروازه فولاد را در اهواز بشكند. فرهاد مجیدى عصر امروز امید امیرقلعه نویى در خط حمله محسوب مى شد.

احمد مومن زاده(فولاد):
مهاجم باتجربه فولاد اگرچه در سال هاى پایان بازیگرى اش قرار دارد اما با توجه به انگیزه هاى بالایش دوست دارد مقابل تیم سابقش گلزنى كند. فرارهاى سریع مومن زاده از لایه هاى دفاعى استقلال دروازه وحید طالب لو را بارها به خطر خواهد انداخت اما نكته قابل توجه درباره مومن زاده این است كه او هم درد مشتركى با آرش برهانى دارد و قادر است در بهترین شرایط ممكن موقعیت هاى به دست آمده را از دست بدهد!
احمد آل نعمه(فولاد): 
مدافع باتجربه فولاد كه سابقه سال ها بازى در لیگ برتر را هم دارد یكى از اركان خط دفاع تیمش محسوب مى شود. آل نعمه اگر كوچكترین اشتباهى مرتكب شود مهاجمان سراپا انگیزه استقلال دروازه فولاد را فرو خواهند ریخت. براى همین او در روزى كه فولاد فشار كمى را تحمل نخواهد كرد یكى از بازیكنانى خواهد بود كه سرنوشت بازى را در دست خواهد گرفت. آل نعمه را مى توان در خط حمله هم مشاهده كرد!
تركیب احتمالى فولاد
دروازه بان: امین جهان مهر - مدافعان میانى: جلال كاملى مفرد و احمد آل نعمه - مدافعان كنارى: نادر احمدى، بختیار رحمانى - هافبك ها: جان واریو، ساندرو داسیلو، امیر خلیفه اصل، احمد مومن زاده - مهاجمان: اسماعیل شریفات و لفته حمیدى
تركیب احتمالى استقلال
دروازه بان: وحید طالب لو - مدافعان: بیژن كوشكى، پیروز قربانى، امیر حسین صادقى - هافبك دفاعى: پژمان منتظرى - هافبك ها: مجتبى جبارى، امید روانخواه، میثم منیعى و مهدى امیرآبادى - مهاجمان: آرش برهانى و فرهاد مجیدى


ZOOM
تنها ۱۰ هزار بلیت فروخته مى شود

 پیش بینى هاى لازم براى انجام بازى تیم هاى فوتبال فولاد خوزستان و استقلال تهران صورت گرفته است و تنها ۱۰ هزار بلیت فروخته خواهد شد.
سیف الله دهكردى رییس هیات فوتبال استان خوزستان با اعلام این خبر مى گوید: در نشست هایى كه در این زمینه برگزار شده است، در خصوص مسائل مختلف هماهنگى صورت گرفته است. به همین منظور از تماشاگران مى خواهم با توجه به گرمى هوا و این كه مسابقه در ساعت ۱۸ آغاز مى شود زودتر از ساعت ۱۳ به ورزشگاه تختى اهواز مراجعه نكنند. دهكردى با یادآورى این كه در هاى ورزشگاه از ساعت ۱۳ به روى تماشاگران گشوده خواهد شد، اظهار كرد: ازآنجا كه این مسابقه پخش تلویزیونى مى شود، چنانچه ظرفیت ورزشگاه تكمیل شد از آن گروه تماشاگرانى كه پشت در هاى ورزشگاه خواهند ماند مى خواهم به منازل خود بازگردند و از طریق گیرنده هاى تلویزیونى مسابقه را تماشا كنند زیرا تنها ۱۰ هزار بلیت براى این مسابقه فروخته خواهد شد.


نوشته شده توسط حاج احمد در پنجشنبه 9 خرداد 1387 و ساعت 02:05 ق.ظ
 نوشته های پیشین
+ اخبار کوتاه آبی | طالب لو در سپاهان | نفریه : قلعه نوعی و فتح الله زاده می مانند |
+ زندگى على منصورمیان دو جام قهرمانى
+ همه آمده بودند براى عرض تسلیت
+ کم رنگ شدم!!!!
+ استقلال قهرمان !!
+ منصوریان در آلمان و اینگلیس
+ ما رفتیم ورزشگاه . . . . . ( برای استقلال دعا کنید )
+ استقلال تهران - پگاه گیلان |‌| نگاه فنی |‌ ترکیب احتمالی ||
+ فتح الله زاده : امروز روز باشكوهى در تاریخ استقلال است
+ اخبار اخرین تمرین اسقلال قبل از فینال || پخش ۲۰۰۰ پیراهن استقلال در ورزشگاه
+ اخبار کوتاه استقلالی قبل از شروع فینال
+ قلعه نوعی : ما استقلال هستیم
+ جوبباری : با دو سه گل پیروز نشویم، همان بهتر كه به آسیا نرویم
+ اطلاعیه باشگاه استقلال
+ فتح ا... زاده:مطمئنم در آزادى قهرمان مى شویم

صفحات :